Wyroby z konopii

Wyroby ze sznurka konopnego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Kieszeń – myjka konopna

  25,00 
  Myjka okrągła o średnicy ok. 13 cm, wykonana ze sznurka konopnego, z uchwytem do zawieszenia. – 1 szt. Myjka jest z dwóch warstw konopnego splotu z otworem na mydło. Może też służyć jako podkładka lub „woreczek” na mydło.

  Sznurek konopny ma naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, dlatego myjka bardzo długo zachowuje świeżość. Ma specyficzny zapach naturalnego włókna. Po użyciu należy ją przepłukać pod bieżącą wodą i wycisnąć. Następnie wysuszyć Myjkę można „wyprać” w zmywarce, razem z naczyniami lub wyparzać wrzątkiem. Myjka zużyta nadaje się na kompost.

 • Konopna myjka do pleców

  35,00 

  Myjka do pleców o wymiarach 51 (+uchwyty) x 10 cm , wykonana ze sznurka konopnego.

  Sznurek konopny ma naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, dlatego myjka bardzo długo zachowuje świeżość. Ma specyficzny zapach naturalnego włókna. Po użyciu należy ją przepłukać pod bieżącą wodą i wycisnąć. Następnie wysuszyć. Myjkę można użyć do peelingu i masażu ciała. Myjka zużyta nadaje się na kompost.

 • Mała myjka konopna

  15,00 

  Myjka o wymiarach 11 x 11 cm, wykonana ze sznurka konopnego, z uchwytem do zawieszenia. – 1 szt.

  Sznurek konopny ma naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, dlatego myjka bardzo długo zachowuje świeżość. Ma specyficzny zapach naturalnego włókna. Po użyciu należy ją przepłukać pod bieżącą wodą i wycisnąć. Następnie wysuszyć. Tak traktowana myjka posłuży do 3 miesięcy. Myjkę można „wyprać” w zmywarce, razem z naczyniami lub wyparzać wrzątkiem. Myjka zużyta nadaje się na kompost.

 • Rękawica – myjka konopna

  35,00 

  Rękawica o wymiarach ok. 21 x 16 cm, wykonana ze sznurka konopnego, z uchwytem do zawieszenia.

  Sznurek konopny ma naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, dlatego produkty z niego wykonane bardzo długo zachowują świeżość. Ma specyficzny zapach naturalnego włókna. Doskonała do peelingu lub masażu dzięki szorstkiej fakturze.