OFERTA

W naszej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy!

OFERTA INDYWIDUALNA

Podczas spotkania ze zwierzętami na Farmie Ośla Dolina uczestniczymy w codziennej pielęgnacji zwierząt, karmieniu z ręki lub odpowiednich naczyń. Przebywając ze zwierzętami w specjalnie wydzielonej strefie mamy bezpośredni kontakt z osłami, końmi i kózkami. A one tylko czekają na głaskanie i smakołyki.

Koszt zajęć to 100 zł. za godzinę. Możliwe jest połączenie zajęć ze spacerem z osłami.

Po chwili zapoznania się z osłami wyruszamy na spacer po okolicznych łąkach. Nasi goście stają się przewodnikami osła, prowadzą osiołki lub… podróżują na ich grzbiecie. W trasie oglądamy zioła i inne rośliny, omawiając ich znaczenie w diecie zwierząt.

Koszt zajęć to 100 zł. za godzinę. Możliwe jest połączenie zajęć z relaksem w zagrodzie.

 

Onoterapia, jako odmiana animaloterapii jest cenną pomocą w rehabilitacji dzieci z problemami rozwojowymi. Podczas sesji z osiołkami dzieci ze problemami ze spektrum autyzmu lub zaburzeniami integracji sensorycznej, wykonują ćwiczenia i zadania, które pozwalają im w przyszłości lepiej funkcjonować w świecie. Zajęcia układane są na podstawie opinii z Poradni Psych-Ped. lub obserwacji rodziców.

Koszt zajęć to 80 zł. za godzinę.

Oferta dla grup i szkół

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, możemy skorzystać z wszystkich atrakcji Farmy oraz urządzić sobie rodzinne ognisko w specjalnie wyznaczonym miejscu. W bezpośrednim towarzystwie zwierząt, po karmieniu i spacerze z osłami, można delektować się ciszą okolicy i widokiem gór. Zapewniamy drewno na ognisko, ekologiczne talerze i sztućce.

Koszt zajęć to 50 zł. za godzinę. Możliwe jest połączenie zajęć ze spacerem z osłami.

Impreza integracyjna może też być przeżyciem wolnym od hałasu i atmosfery restauracji. Przy ognisku można spotkać się w większym gronie, korzystać z relaksu w towarzystwie zwierząt, pospacerować po okolicy i wyciszyć się przed kolejnym dniem w pracy.

A może urodziny przy ognisku, z bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami? Głaskanie, karmienie, przejażdżki na osłach i koniku będą atrakcyjnym sposobem zorganizowania imprezy okolicznościowej dla dzieci.

Zapraszamy grupy szkolne do spędzenia kilku godzin na Farmie. Zapewniamy niezapomniane wrażenia z kontaktu ze zwierzętami, poznanie zwyczajów osłów i koni, pozostających pod opieką Fundacji. Zorganizujemy spacer z osłami, ognisko i zabawy dla dzieci. Oferujemy fachową pomoc pedagogiczną.

GLAMPING I NOCLEGI

Od sezonu wakacyjnego 2023 będziemy mogli zaproponować Państwu nocleg w domku drewnianym o pow. 31 m2 z pełnym wyposażeniem. Nocleg dla 4-6 osób. 2 pokoje, zaplecze kuchenne, łazienka z WC i prysznicem.

Także w sezonie wakacyjnym 2023 otwieramy dla Naszych Gości pole glampingowe. Noclegi w przestronnych namiotach, wygodnie umeblowanych i z dostępem do zaplecza kuchennego i węzła sanitarnego. Pole dla kamperów umożliwia postawienie własnej przyczepy lub kampera i korzystanie z wszelkich udogodnień stworzonych dla relaksu i zaplecza sanitarnego.